Analiza sprzedaży na Allegro z rozszerzeniem TopSprzedawca

2020-10-08, 21:18

Podczas analizy sprzedaży bardzo ważny jest czas i jak najszybsza możliwość dotarcia do interesujących nas informacji na temat kategorii produktu oraz szczegółów oferty. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie darmowe rozszerzenie do przeglądarki, dzięki któremu bezpośrednio ze strony allegro sprawdzisz ostatnie dane sprzedażowe.

Instalacja

Dodatek do przeglądarki dostępny jest na naszej stronie - https://topsprzedawca.pl/rozszerzenie-do-allegro

Wystarczy kliknąć przycisk Pobierz już teraz. Zostaniesz przeniesiony do sklepu Chrome Web Store.

Rozszerzenie możesz zainstalować w przeglądarce Chrome oraz innych bazujących na silniku chromium np. Microsoft Edge. Po zainstalowaniu rozszerzenia wszystko jest już gotowe. Teraz wystarczy przejść do serwisu Allegro i sprawdzić, jak sprawuje się TopSprzedawca.

Analiza sprzedaży w serwisie Allegro

Rozszerzenie TopSprzedawca działa w dwóch trybach. Pierwszy dostępny jest z poziomu kategorii minimum drugiego rzędu. Przykładowo po przejściu do kategorii Komputery zostaną nam przedstawione dane sprzedaży. Wystarczy wybrać ikonę rozszerzenia dostępną w prawym górnym rogu.

Na ekranie zostają wyświetlone informacje na temat trendów sprzedaży w danej kategorii z ostatnich pięciu dni. Dostępny jest wykres przedstawiający średnią dzienną ilość transakcji w stosunku do wartości średniej z całego okresu. Niżej znajduje się tabela ze szczegółami. Jeżeli chcesz sprawdzić większą ilość informacji za pomocą przycisku Zobacz więcej przejdziesz do systemu i poznasz wszystkie szczegóły na temat trendów w dowolnym okresie.

Kolejnym trybem działania dodatku jest strona oferty. Bezpośrednio z serwisu allegro przedstawiamy dla Ciebie najważniejsze parametry oferty.

Oprócz parametrów prezentowana jest historia sprzedaży z ostatnich 7 dni

Za pomocą przycisku Zobacz więcej przejdziesz do pełnych szczegółów oferty w aplikacji TopSprzedawca.

Udostępniliśmy również narzędzie Offer Rank, które przedstawi dla Ciebie rozbudowaną analizę o pozycjach produktów w wyszukiwarce Allegro.

Podsumowanie

Rozszerzenie TopSprzedawca gwarantuje szybki dostęp do kluczowych informacji na temat dowolnej oferty oraz kategorii w serwisie Allegro. Jest dostępne za darmo dla każdego użytkownika, a jego instalacja przebiega w kilku prostych krokach. Razem z naszym systemem stanowi ono potężne narzędzie wspomagające działania sprzedawców w świecie e-commerce.